Gremošanas sistēmas aprūpe

Gremošanas sistēmas aprūpe

Aktīvie filtri

Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome Digestive/Fibre Care mitrā barība suņiem ar kuņģa-zarnu trakta traucējumiem, 354 g

Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome sausā barība suņiem ietver visu suni nepieciešamo uzturu. Sazinieties ar savu veterinārārstu, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mūsu recepšu diētas barība var palīdzēt jūsu sunim turpināt baudīt laimīgu un aktīvu dzīvi. Hill's PRESCRIPTION DIET Gastrointestinal Biome sautējums suņiem ar vistu un burkāniem ir pilnvērtīga diētiskā barība mājdzīvniekiem, lai samazinātu akūtu malabsorbciju zarnās un kompensētu gremošanas traucējumus pieaugušiem suņiem. Šai diētiskajai mājdzīvnieku barībai ir augsts elektrolītu līmenis, viegli sagremojamas sastāvdaļas un zems tauku līmenis.
Cena 8,99 €

Hill's Prescription Diet Digestive Care i/d Low Fat mitrā barība suņiem, gremošanas traucējumu mazināšanai, 360 g

Hill's Prescription Diet i / d Low Fat Wet Diet Feed nodrošina visu jūsu sunim nepieciešamo uzturu, un to var lietot ilgu laiku. Sazinieties ar savu veterinārārstu, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mūsu recepšu diētas barība var palīdzēt jūsu sunim turpināt baudīt laimīgu un aktīvu dzīvi. Sausos un konservētos produktus var sajaukt vai barot vienlaikus.

Cena 7,99 €

Iepirkšanās ratiņi

Atpakaļ uz veikalu

Grozs ir tukšs.

 

Konts

Konts

Nav konta?
Izveidot kontu